Giriş Sayfam Yap   Favorilerime Ekle   E-Mail Gönder

DOMAIN ALAN ADI KAYDI 35,00 TL.:: PROFİLİMİZ ::.

Bilişim sektörünün, son 20 yılda geçirdiği teknolojik devrim, bilgisayar teknolojisini hayatımızın vazgeçilmezleri arasına katmıştır. Bu teknolojiyi kullanmayan, birebir ilgisi olmayan insanlarin bile yaşamlarında pay sahibi olan bilgisayar teknolojisi gelişmesini giderek artan ve katlanan bir hızla sürdürmektedir.

Bu teknolojik devrim, sektörün içinde olan bizlerin bile bazen zor takip edebildiği veya adapte olmakta güçlük çekebildiğimiz gelişmeleri beraberinde getirmektedir.

Her yeni gelişme, yeni imkanlar sunmakla birlikte, o imkanları kullanabilecek bilgi ve beceriyi de gerekli kılmaktadır. Bu yüzden olsa gerek, teknolojik gelişme; sektörde branşlaşmayı ve uzmanlaşmayı da beraberinde getirmiştir.

Artık ülkemizde ve dünyada bilgisayar sadece yazılım ve donanım diye ikiye ayrılamıyor. Kullanım alan ve amaçlarına göre bilgisayar teknolojisinin girdiği her alan için ayrı bir donanım ve yazılım bilgisini gerektirmektedir.

Son kullanıcılara yönelik satış yapan şirketler, müşterilerinin karşılaşabileceği sorunlar konusunda çözüm uzmanı olmakla birlikte, bu uzmanlıklarını samimi ve ekonomik olarak sunmak zorundalar. Öte yandan kurumsal müşteriler, profesyonel ve hızlı bir hizmeti gereksinmekte, sadece bu alanda faaliyet gösteren firmalarla çalışmak istemektedirler.

Bu uzmanlaşma gereksinimi teknolojinin muhatabı olan kitleyi de bir şekilde etkilemektedir. Bilgisayar kullanıcısının bilgi düzeyi artık 5 yıl önceki gibi değildir. Kullanıcı, iletişim olanakları ile haberdar olduğu ya da tanıştığı markalara yönelmektedir. Önceden, sadece kullanım amacına uygun sistem talebi ile bilgisayar almak isteyen tüketici, şimdi almak istediği sistem hakkında daha bilgili ve bilinçlidir.

ESARET.net, bu bağlamda internet ve bilişim sektöründe uzmanlaşma yolunu seçmiştir. Deneyimli olduğumuz bu alanda, modern teknolojinin mantığına uygun çağdaş bir hizmet anlayışı ile sürdürdüğümüz iş yaşantımızı geliştirerek, ülkemizin kalkınmasında üstümüze düşeni yaptığımıza inanıyoruz.